Лацио се класира за елиминациите на Лига Европа, след победа с 2:0 над Легия във Варшава. Орлите са втория тим от групата, който си осигури продължаване след Трабзонспор. Турците засега имат 2 точки аванс пред римляните, но гостуват на "Олимпико" в последния мач от групата.
Легия нямаше никакви шансове, защото до момента не беше спечелила дори точка. Лацио дойде като фаворит, макар да бе без някои основни играчи като Клозе, Диас и Биава. Въпреки това Орлите доминираха от началото до края на мача. Преди срещата 120 фенове на Лацио бяха арестувани заради нарушаване на обществения ред.
Още от началото гостите поеха инициативата и заредиха положение след положение. Переа, Ернанес, Гонсалес изпуснаха добри възможности, за да се стигне до 24-ата минута, когато Лацио поведе.
Младият колумбийски халф Брайън Переа бе точен. Лукас Билия центрира от фланга и Переа с глава успя да спре топката, а след това отново с глава я прати в мрежата.
До почивката Лацио пропусна още възмогности. След нея също. В 57-ата минута Ернанес подаде добре към Андерсон, който с нисък удар в ъгъла вкара за втори път и оформи крайното 2:0.
Легия остана на дъното в класирането без точка и без дори да отбележи гол. Лацио има 11 пункта от своите 3 победи и 2 равенства. Трабзонспор обаче е с 13 точки.







Легионерска болест взе 3 жертви в Австрия
Удар срещу "Балканския картел": Задържаха бившия футболист Милошевич с над 1,5 тона кокаин
България търси нови американски инвестиции в енергетиката и технологиите
Катастрофа затруднява движението по АМ "Тракия" към Бургас
Почина бившият басист на Queen Бари Мичъл
Съд постанови принц Хари, Елтън Джон и още звезди да платят 9,5 млн. паунда на "Дейли Мейл"
Морето и планината ще са спасение от жегата утре
Мъж атакува шведско училище с меч, има ранени
BMW готви най-мощния спорт турър на планетата
Отказ на спирачките прати кола на дъното на басейн
Чешка хиперкола подобри рекорд на Pagani Huayra
Популярна верига супермаркети ограничи достъпа на електромобили
Али Насир си пожела финал с Едуард Алексанян на SENSHI 33
Огнян Мирчев преди SENSHI 33: „Бърз съм и имам усет за дистанция“
Може ли Руфи да се противопастави на борбата на Царукян? Бразилецът обещава отговор на UFC 331
Бо Никал иска първо битка с Хамзат Чимаев в UFC
Български учени проучват растителна комбинация за метаболитно здраве
Ротавирус при децата – какво трябва да знаят родителите на бебета и малки деца
Безплатни прегледи при детски кардиолог в бургаската детска болница от 24 август
Безопасно ли е плуването за бременни?
Коментари
Напиши коментар16:21 | 11 дек 2013 г.
00:06 | 29 ное 2013 г.
Напиши коментар