Треньорът на Селта Едуардо Берисо не отписва шансовете на своя отбор да се класира за финала в турнира Лига Европа въпреки домакинското поражение с 0:1 от Манчестър Юнайтед снощи.
Според него, футболистите му могат да постигнат нужния резултат на Олд Трафорд, който да ги изпрати в заключителния етап от турнира.
"През първото полувреме играхме доста слабо. Можехме да допуснем доста попадения. През второто изравнихме играта. Необходимо обаче е да гледаме напред, да се опитаме да вървим към следващия етап, както сме го правили и преди".
"Ако трябва да се върна назад, това е онзи резултат, който имахме и преди мача с Шахтьор (Украйна) на 1/16-финалите. Не бива да бъркаме резултатът от първата среща с общия баланс, който ще ни изпрати по-нататък, заяви Берисо.
Попитан дали изваждането на основните футболисти от последните шампионатни мачове, за да им бъде дадена почивка, не е имало обратен ефект, той отговори: "Ние сме се старали да ги държим в тонус, имали сме сериозни тренировки, за да не чувстват липса на мачовете.Не мисля, че това се оказа проблем".







Как стресът променя тялото и психиката ни
Рецепта за хрупкав карфиол с мед и чили
Проблемната кожа може да е знак за вътрешен дисбаланс
Рецепта от тефтера на баба: Салата от зеле и моркови
Изкуствен интелект управлява кафене в Стокхолм
Американската армия получава безпилотни наземни машини Hunter WOLF
В украинския щаб, който променя хода на войната срещу Русия
Ашли Греъм с признания за синовете си
Европа вече е инвестирала 200 милиарда евро в електромобили
Четири стъпки за проверка на климатика преди лятото
Как Nissan Qashqai направи революция с видимостта
Европейска държава настига Норвегия по дял на ЕV
Георги Мърков-младши ще спори за европейската титла в Самоков
160 боксьори от България си дават среща на шампионата в Плевен
Георги Мърков е на полуфинал на Европейското по борба в Самоков
Дея Пеева отпадна в първия кръг на Европейското по таекуондо
HIIT тренировки – кога са подходящи и кога не
Кога бременността може да е извънматочна?
Безплатни прегледи във ВМА по повод Световния ден за борба с хипертонията
Стартира национална информационна кампания за превенция на насилието над и сред деца
Коментари
Напиши коментар15:52 | 11 май 2017 г.
17:06 | 5 май 2017 г.
15:31 | 5 май 2017 г.
13:01 | 5 май 2017 г.
10:51 | 5 май 2017 г.
10:45 | 5 май 2017 г.
Напиши коментар