Собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев остана изключително доволен от победата на родния шампион с 2:0 като гост над Брага в мач от група "С" на Лига Европа.
По този начин разградчани се превърнаха в първия български отбор, който печели визита в Португалия, макар в титулярния състав да нямаше нито един наш играч. "Браво на Херо, всички останали треньори и футболистите! Винаги има първи път...,и той идва с Лудогорец. Трябва да запазим първото място в групата. Напред, момчета!!!", написа Домусчиев във Facebook.
С победата Лудогорец измести Брага от лидерската позиция – 7 срещу 6 точки. Хофенхайм има 3 т., а Истанбул ББ е с 1 т.








ИПБ: Държавата не знае броя на жертвите по пътищата
Шойгу: Ситуацията в Украйна и Европа създава почва за екстремизъм
Катастрофа край Свищов взе жертва, един от шофьорите бил дрогиран
Toyota на съд за плагиатство: Откраднали технология за африканска триколка
"Играта на играчките 5" стартира с над $310 милиона и счупи рекорд
Купуват малки жилища за отдаване под наем
Пълните хибриди: Как работят и защо са толкова добри за града?
Хеликоптер на бреговата охрана се разби по време на тренировъчна мисия в Аляска
Скандал: Хиляди бракувани в САЩ коли са продадени в Европа
Пълните хибриди: Как работят и защо са толкова добри за града?
Mercedes залага на самолетна технология
Спирачките с течност отиват в историята
Дъстин Порие е бил задържан за поява на обществено място в нетрезво състояние
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
Терънс Крaуфорд разкри най-голямата си слабост извън ринга
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Пътуване със самолет при запушен нос – как да избегнем болка в ушите?
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Коментари
Напиши коментар08:49 | 20 окт 2017 г.
08:40 | 20 окт 2017 г.
08:32 | 20 окт 2017 г.
Напиши коментар