Волейболният първенец на България Хебър (Пазарджик) записа служебна загуба в Шампионската лига.
В сряда избраниците на Камило Плачи трябваше да гостуват на германския Фридрихсхафен, но от тима от Пазарджик са предпочели да не пътуват до Германия и Европейската конфедерация по волейбол (CEV) е присъдила вече служебна загуба на българския тим с 0:3 (0:25, 0:25, 0:25).
От Хебър са отказали да пътуват до Фридрихсхафен, защото после всички от тима щяха да бъдат поставени под карантина и по този начин нямаше как да участват във финалния турнир за Купата на България в Бургас от 29 до 31 януари.








Демерджиев: Невзоров разкрива как длъжностни лица са си затваряли очите
Край на неравенството: Мъже и жени ще получават еднаква заплата за една и съща работа
Григор Димитров започна с победа в Майорка
Обедна емисия
Божанов: Идеята за осигуровки на държавните служители получава подкрепа
В Тристранката не се разбраха за осигуровките на държавните служители
НТ пусна билетите за "Физика на тъгата" с Теодора Духовникова и Валентин Ганев
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Китайци направиха най-черната автомобилна боя
Tesla Model 3 на автопилот се вряза в къща и уби жена
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар