Двама родни национали ще продължат заедно кариерата в един клуб в шампионата на Гърция от следващия сезон 2026/27.
24-годишният посрещач Самуил Вълчинов, който през последния сезон бе част от Консар (Равена), и 24-годишният разпределител Любослав Телкийски, който спечели Суперкупата и игра финал във Супер Волей с Нефтохимик 2010 (Бургас), подписаха договори в гръцкия Фойникас (Сирос).
Очаква се двамата български национали, които в момента тренират под ръководството на Джанлоренцо Бленджини с националния отбор в Самоков, да бъдат титуляри за тима на Фойникас, който има амбиции за отлично представяне през новия сезон.








Пеевски направи промени в ДПС: Ще бъда най-отпред и ще ви водя
Бизнес елит и световен тенис: Postbank взриви София за своя 35-и рожден ден
Приключи ремонтът на пети блок на АЕЦ "Козлодуй", включиха го в мрежата
Четири дни, четирима хванати с дрога: МВР извърши поредица от арести в Русе
Звезди на първи ред: кои известни лица гледаха на живо Гришо и Циципас
Лавров: Европа живее в илюзии за Украйна и не може да поставя ултиматуми на Русия
Дете е в критично състояние след падане с тротинетка в Асеновград
Renault превърна Rafale в бойна машина
Създателите на Alpina показаха втория си модел
Надеждността не е само японска - тези автомобили ще изминат над 500 000 км
Германското трио капитулира и изтегля хибридите си от Китай
Илия Топурия e в болница
Нешка Робева гостува на клуб по таекуондо
Терънс Крауфорд се подигра на Топурия след загубата от Гейджи
Джъстин Гейджи прибра 825 хиляди долара бонуси след триумфа над Топурия
Какво е важно при първото къпане на бебето вкъщи?
Колхицин – старо лекарство, ново сърдечно-съдово показание
Хранителен режим при менопауза
Защо коремът се подува повече преди цикъл?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар