Ботев (Пловдив) ще изиграе втора поредна контрола в Паралимни. В нея "жълто-черните" ще се изправят срещу втородивизионния руски Енисей. Двубоят е от 15:00 часа в сряда.
Съперникът на "канарчетата" в утрешната проверка се намира на единадесето място във временното класиране в Първа дивизия, която практически е второто ниво на футбола в Русия, след Висшата лига.
Енисей (Красноярск) е основан през 1937 г. под името Локомотив, като в историята си е сменил няколко наименования. В следващите си контроли в Агия Напа Ботев излиза срещу Дукла (08.02), Ростов (11.02) и Мика (13.02).
Футболистите на Ботев Пловдив направиха тренировка "на скорост" днес преди обед, съобщава БТА. След почивката вчера следобед, "канарчетата" се завърнаха към двуразовия режим на подготовка.
Първото за деня занимание продължи около час и бе доста динамично, информира клубният сайт. Първата половина от него премина без топка, с интензивни упражнения за пъргавина и координация.
След това дойде ред на центрирания и удари към вратата, при които отново водещо изискване бяха динамиката и скоростта.
За щастие на треньорския щаб всички футболисти са в добро здравословно състояние и отборът продължава да се подготвя в пълен състав.







Хороскоп за всички зодии за 11 декември: Добри новини за Козирозите и Водолеите
Умни колела навлизат в автомобилната индустрия
Над 40 задържани на протеста в София: Агитки и локали - МВР гледа видеоматериали
Защо носът ни се запушва или тече в студеното време
Може ли Западът да изгони Русия от Централна Азия?
Зодиите, които ще намерят любовта по празниците
Дъщерята на Скалата потвърди връзката си с млада кечистка
Датската разузнавателна агенция разглежда САЩ като потенциален проблем за сигурността
Мъж паркира Ferrari на балкона си, за да разбере, че Виена не е Дубай
С кого ще се конкурира новата суперкола на Toyota
Основните прилики между класическото Renault 5 и новото ЕV
Блокче глина може да направи чудеса при почистване на автомобила
Важна сбирка на българския бокс
Клариса Шийлдс се завръща за реванш с Франшон Круз-Дезурн на 22 февруари
Каролайн Дюбоа подписа с MVP и се завръща на ринга на 19 декември
UFC on ESPN 73 подсилва бойната карта с Кинг Грийн срещу Ланс Гибсън-младши
Нарушения на дишането по време на сън
Спорно предложение: Центърът за контрол на заболяванията в САЩ препоръчва преразглеждане на първата доза хепатит B при новородени
Селективен мутизъм: Как да се справим с мълчанието на детето
Основният рисков фактор за подагра всъщност е генетичен
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар