Досегашният помощник-треньор на Левски Мариан Христов напусна тъжен стадион "Георги Аспарухов", след като беше уволнен от Тодор Батков.

Христов обаче обяви, че не се сърди на никого в клуба и може в бъдеще отново да работи за "сините".

"Левски винаги се бори за първото място във всеки един турнир, а ние започнахме полусезона с равен и загуба. Причината за промените не се крие в това, че има напрежение в съблекалнята".

"И аз не съм виждал такова нещо, когато съм бил в Левски. Не мога да се сърдя на господин Батков, защото той е собственик на Левски и той решава кой да бъде в клуба", заяви Мариан Христов.

„Аз съм такъв, че винаги казвам това, което мисля. Не съм правил компромиси със себе си, защото никога не правя такива. Не мисля, че опитът от тази случка ще ми бъде полезен, може отново да се завърна в Левски".

"Не мога да кажа, че ми е приятно, че си тръгвам от Левски. Вече казах, че сега бях по-надолу на стадиона, предстои да се кача с няколко реда по-нагоре – на трибуните“, добави Христов.