Полузащитникът Кевин Брю е получил оферта от новака във френската "Лига 2" - Орлеан, съобщава местната преса, цитирана от БТА.

25-годишният национал на Мавриций беше освободен от Левски преди две седмици след един сезон на "Герена".

Той пристигна от френския втородивизионен Истър с големи очаквания през юни миналата година с трансфер за 250 хиляди евро.

Брю подписа договор за 3 години със софиянци, но се представи разочароващо, като записа 26 официални мача с 1 гол в изминалата кампания.

В същото време се разбра, че в редиците на Левски се завръщат двама от трайно контузените играчи - Мирослав Иванов и Антон Огнянов.

Дуото пропусна целия втори полусезон заради различни контузии. Деко и Огнянов са ключови играчи в Левски и е добре дошло за Пепе Мурсия, че са здрави.