Новото попълнение на Пирин Маркос Маркиньос направи любопитен коментар пред „Меридиан Мач”. В него той говори и за доскорошния си клуб ЦСКА.
„Жалко е това, което се случи с ЦСКА. Не се изненадах обаче, когато научих, че отборът отива във „В” група. През последните месеци виждах какви ги вършат някои хора. Не ме питайте за имена, няма да ги назова".
"Не им прави чест да разбиват един славен клуб. Тъжно е, че толкова голям отбор ще играе при аматьорите. Имаше хора, които можеха да не допуснат това, но явно интересите им са били другаде”, заяви Маркиньос.
Бразилецът с български паспорт коментира и другия си бивш отбор – Локомотив (София), който последва съдбата на ЦСКА.
„Локомотив има по-малко задължения от ЦСКА, но и пропадна като „червените”. Явно и там нещата не са били наред. Вече няма какво да се направи. Дано бъдещето донесе добри дни в „Надежда”, добавя бразилецът с български паспорт.
„Никой от ЦСКА не ме потърси. Чух се единствено с домакина бай Добри. Имам да получавам няколко заплати, но не съм мислил как да действам. Първо ще се опитам да говоря с шефовете и дано се разберем".
"Едва след това може да се стигне до ФИФА. Мога да отстъпя от парите, които ми дължат, но и те трябва да направят нещо за мен. Готов съм на определени компромиси в името на ЦСКА”, казва още Маркиньос.







Зодиите с най-голям късмет в любовта през ноември 2025
Катастрофа блокира магистрала "Тракия" към Пловдив
Работодатели критикуват правителството за Бюджет 2026
АОБР за евробюджета: Импулсивни решения, взети зад затворени врати
Хампарцумян за Бюджет 2026: Латинска Америка е била така преди 70 години
Русия изстрелва метеорологични спътници над Арктика, които могат да послужат и на военните ѝ
Открита е жената, която се издирваше в района на Витоша
Nissan и Mercedes затварят съвместната си фабрика
Tesla Model Y започна сам да се обажда по телефона
Как шофьорите в Париж се справят без знака "Стоп"
Mazda работи над ДВГ, който улавя собствените си CO2
Риксън Грейси срещу Александър Карелин в UFC?!?
Арман Царукян: „Хукър е гнил човек — искам да му разбия мутрата“
Уолдо Кортес-Акоста: „Едно бъркане в окото няма да ме спре – аз съм друга порода!“
Норма Дюмон: „Не искам да чакам бой за титлата – искам да остана активна“
Как се формира биологичният ни часовник?
Стресът се отразява видимо върху стойката и дишането, когато е хроничен
Извънматочна бременност - видове и клинична картина
Нови 40 специализанти ще получават финансов стимул по проекта на здравното министерство
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар