Българският треньор Стойчо Младенов наскоро завърши египетската си авантюра, но вече има ясна представа къде иска да продължи да работи.
Бившият наставник на ЦСКА има намерение да се присъедини към Станимир Стоилов и Димитър Димитров и да започне работа в Казахстан. Това съобщи българската легенда в казахстанския футбол Станимир Димитров.
"Вчера ми се обади един от най-добрите български треньори - Стойчо Младенов. Той ми каза, че ако се появи вариант в Казахстан, то той смело би дошъл тук", заяви Димитров пред Sports.kz, цитиран от Спортлайн.
Бившият играч на Тобол заяви, че не е получил покана да помага на Херо в Иртиш и в момента си почива. Той разкри каква е причината българските специалисти да предпочитат да работят в чужбина.
"В последните години у нас останаха малко качествени български играчи, тъй като футболните школи не функционират в пълен обем. няма пари. Добрите треньори не искат да работят, без да им се плаща достойно за труда".
"Например, през лятото ми предложиха да тренирам отбора до 15 г. на Черноморец (Бургас) срещу 250 евро. А не беше и ясно дали наистина ще ги получа, или не", откровен е бившият футболист.








Луна във Везни на 22 юни: Три зодии ще имат късмет и успех
Централна емисия
Централна емисия
Йотова защити ветото на Радев: Новите санкции на ЕС ще отворят нова конфликтна линия
Обявена е пауза в преговорите между делегациите на САЩ и Иран в Швейцария
Протест "Не на дрогата" се проведе в столичния квартал "Христо Ботев" СНИМКИ
Тръмп: Стармър ще се оттегли от поста, провали се за имиграцията и енергетиката
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Най-добрият двигател на Maserati става хибрид, но не и PHEV
Дейна Уайт за оплакванията на Алекс Перейра: Той не е човек, който търси оправдания
Джъстин Гейджи: Не мисля за отказване, а Топурия няма да получи незабавен реванш
Виктор Скерлев с бронз от Големия шлем в Монголия
Терънс Крауфорд не прие оправданията на Ерол Спенс за битката им през 2023 година
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментар16:10 | 2 дек 2015 г.
15:58 | 2 дек 2015 г.
11:25 | 2 дек 2015 г.
Напиши коментар