Юношеският национал на Македония Стефан Йефтоски вече официално е футболист на Локомотив (Пловдив).

Дефанзивният халф подписа договор за 3 години с черно-белите, съобщиха от тяхното ръководство.

Ръководството на клуба вече стартира процедура по изваждане на работна виза за Йефтоски и на другото ново попълнение от страна извън Европейския съюз - нападателят Гай Мансур от Сенегал.

18-годишният македонски полузащитник бе одобрен от треньора Христо Колев още в края на есенния полусезон след тестов период.
Така всички 26 футболисти, които вече са на лагер в Анталия, имат договори с Локомотив.

Черно-белите пристигнаха благополучно в базата си в хотел Грандпарк Лара и вчера следобяд проведоха първа тренировка на турска земя. От днес до първата контрола на 21 януари отборът ще тренира по два пъти на ден.