Ботев (Пловдив) ще бъде без своя капитан и лидер Лъчезар Балтанов в предстоящото домакинство на Славия, информира „Тема Спорт“. Двубоят срещу „белите“ е на 3 ноември (петък) от 17:30 часа на базата в Коматево.
През тази седмица Балтанов получи два жълти картона - в мача с Царско село за Купата на България и в гостуването на Пирин.
Така той натрупа 5 жълти картона и ще бъде лишен от състезателни права за един мач на следващото заседанието на Дисциплинарната комисия към БФС.
Вчера и днес играчите на Ботев бяха пуснати в почивка. От понеделник те започват подготовка за сблъсъка със Славия. Халфът Тодор Неделев пък си постави за цел в скоро време отборът да изпревари Левски и да влезе в тройката.








БНБ: По-бавен икономически растеж и по-висока инфлация до 2027 г. в България
Земетресение с магнитуд 6,4 удари Филипините
В "Опорни хора" на 27 юни от 19:30 часа: Има ли политически чадър над случая "Баба Алино"?
Боксовата легенда Владимир Кличко пристига в София следващата седмица
Прокуратурата ще търси умисъл за катастрофата в Мездра, при която загинаха двама тийнейджъри
Украинец нокаутира двама военни, набиращи персонал за армията ВИДЕО
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар