Ботев (Пловдив) е на път да изгуби водещия си голмайстор Стивън Петков без пари. Нападателят има договор с “Канарчетата” до лятото на 2019 година. Това означава, че след малко повече от месец той ще може да преговаря с всеки клуб, който проявява интерес към него. На този етап от ръководството не са влезли в контакт мениджъра му относно подновяване на контракта, пише "Тема спорт".
През лятото бившият младежки национал имаше оферта от Полша. В канцеларията на клуба бе пристигнало предложение от вицешампиона на страната Ягиелония, който бе готов да брои около 100 хиляди евро за правата на тарана. Шефовете обаче отказаха да се разделят с юношата на Левски, тъй като дни по-рано вече бяха продали другия си нападател Фернандо Виана в ОАЕ.
Петков пристигна в Ботев през лятото на 2016 година, като оттогава досега е изиграл 46 срещи във всички турнири и е реализирал 27 гола. Ефективността на нападателя е впечатляваща, имайки предвид ролята му на резерва в голяма част от мачовете. Този сезон той вече е с 6 попадения на сметката си в Първа лига.







Кола блъсна митрополит Йосиф в Ню Йорк
Пожарът край Белица отново се активизира, пламъците се насочват към Свирци (ВИДЕО)
Пожарът край Дъбрава стигна до къщи, шест постройки са засегнати
Хулио Веласкес след победата на "Левски": Постигнахме нещо наистина брутално
Тагарев: Има сериозни разминавания около дрона край Кардам
Екипажът на суперяхтата на Марк Зукърбърг отказал да спаси бедстваща лодка
Университети в САЩ приемат все повече студенти, без да са кандидатствали
Мираж в Google Maps: Как две изоставени Ferrari-та се оказаха пълна измама
Нов вид кражби: 70 коли на Volkswagen останаха без емблеми
Gemballa превърна Porsche 911 в чудовище
Жена блъсна самолет с... Fiat Panda
България с осем боксьори на Европейското първенство в Лозница
Силно представяне на българските таекуондисти в Сърбия
Ивайло Гоцев разкри 4 възможни съперници за Мурат Гасиев
От екипа на Усик отговориха на критиките преди битката Джошуа – Фюри
Как децата говорят за стреса показва потенциален риск за психичното здраве
Планетарната диета влияе благоприятно върху мозъчното здраве и задържа младостта
Псилоцибинът води до ремисия при 40% от пациентите с резистентна депресия
Чаша 100% плодов сок или смути гони депресията
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар