Локомотив Пловдив победи с 3:0 сръбския Спартак Суботица на лагера в Турция. В предишните две проверки възпитаниците на старши треньора Бруно Акрапович регистрираха реми и победа.

В 17-ата минута сърбите организираха опасна атака, завършила с неточен удар. Десет минути по-късно Момчил Цветанов отррави неточен удар към вратата на съперника.

В 35-ата минута локомотивци получиха право на дузпа, след като Димитър Илиев бе съборен в наказателното поле на Спартак. Потърпевшият застана зад топката и с отмерен удар откри резултата за 1:0.

Сърбите започнаха по-устремно второто полувреме. В 52-рата минута след опасна тяхна атака Стивън Езе успе да изчисти топката в последния момент.

Две минути по-късно Мартин Луков изби топката след коварен удар на противников играч. Постепенно "черно-белите" изравниха играта, а и в последните минути наложиха превъзходство.

В 82-рата минута Парвиз Учарбаем покачи на 2:0, а крайното 3:0 оформи Един Бахтич две минути по-късно.