Треньорът на Славия Златомир Загорчич не остана доволен от играта при загубата с 1:2 от Лудогорец в отложен мач от 5-ия кръг на efbet Лига.
"Малко съм критичен към футболистите, че влязохме с прекалено голям респект в мача. През второто полувреме играхме по-спокойно и върнахме гола, но след това се прибрахме и Лудогорец ни вкара втори гол и спечели. Допуснахме грешка при първия им гол. Нямаше реакция след загубата на топката. Това ни ядосва. Правим го понякога и срещу по-слабите противници. Сега искаме да победим Ботев Пловдив и да продължим напред за купата на България. Не се предаваме, въпреки проблемите с контузени футболисти. Във всеки един мач играем за победа. Всеки двубой от първенството и за купата е важен", каза Загорчич.
Снима: Lap.bg








Скандалът за Бюджет 2026: От обвинения за рекордни харчове до сравнения с Бърни Мадоф (ВИДЕО)
Калин Стоянов: Страната тъне в кризи, Демерджиев да излезе от TikTok
Държавата липсва в битката с катастрофите: Единствено брои загиналите и ранените
15 км опашка се изви на Кримския мост, хората се евакуират ВИДЕО
Икономист: Бюджетът е в червено, след като дефицитът е двойно над установения
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големите шансове за огромен пробег
Малко промени, но на място - тестваме обновения Opel Astra
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар