Рекордьорът по мачове за националния отбор на България Стилиян Петров, който е част от екипа на Димитър Бербатов в борбата му за президентското място в БФС, коментира завършилата церемония за „Футболист на годината“.
Бившият халф сподели, че родните таланти много скоро ще бъдат оценени от чуждите клубове, както и че най-важната награда за всички е, че Тодор Неделев е здрав и готов за нови битки.
Ето какво написа Стилиян Петров в профила си във Фейсбук:
“Футболист на годината за 2022 година отмина. Честито на всички футболисти, взели награда и получили признание за техния труд, през тези месеци изпълнени със трудности, лишения, незабравими моменти и усмивки. Надявам се, че много скоро, нашите таланти ще бъдат оценени и от чуждите клубове и медии за техните заслуги и постижения като футболни таланти. Най-хубавата и важна награда за всички нас фенове, бивши и сегашни футболисти е да видим Тодор Неделев здрав и готов за нови битки!“.
Снимка: Lap.bg








Захарова се присмя на Стармър след оставката, прати го да коси трева в Русия
От общинския стол до златния медал: Николай Диков се завърна на пистата с титла
Разбиха мрежа за клониране на карти за гориво, двама са арестувани у нас ВИДЕО
Безпилотният Xiaomi YU7 GT се оказа по-бърз от Mercedes-Benz G55 AMG с шофьор
Renault промени из основи Megane
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Енчо Керязов награди европейската вицешампионка по карате Теодора Цанева
Седем медала за българските таекуондисти на Европейското клубно първенство
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Опетая настоява за суперсблъсък с Бенавидес: Това е битката, която искам
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Коментари
Напиши коментар20:00 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар