Шампионът на Азербайджан Карабах се отказа от привличането на централния защитник на Ботев Пловдив Антоан Конте. Треньорът на тима, разгромил със 7:2 след продължения Лудогорец в ШЛ, Гурбан Гурбанов е извадил от селекционния списък национала на Гвинея. Явно, че или канарчетата са поискали голяма трансферна сума за правата на 31-годишния бранител, или специалистът е предпочел друг вариант за защитата си.
Конте има договор с Ботев Пд до края на юни. И вече може да преговаря с други клубове, в които евентуално да премине през лятото като свободен агент. Очаква се обаче ръководството на жълто-черните да го продаде този месец.
Абсолютно същата е ситуацията и с гръцкия ляв бек Константинос Балоянис, към когото има интерес от редица чуждестранни клубове. Той също е с единия крак извън клуба. Интересното е, че Балоянис и Конте не започнаха зимна подготовка с Ботев Пд. А от клуба обявиха, че причина за това са вирусни заболявания. Факт е обаче, че те очакват трансфери.
Снимка: Lap.bg







Късмет и отлични финанси за 6 зодии от китайския хороскоп на 15 май 2026 г.
Нов удар за летището в Солун – след „Райънеър“ го напуска и „ФедЕкс“
В защита на телетата: хора в клетки посрещнаха депутатите СНИМКИ
Нова марка влезе на българския пазар с цялата си гама
Китайци искат да правят електромобили с Maserati
Трик с пластилин почиства боята перфектно
Volkswagen отново отложи електрическия Golf
Анджело Волпе: „SENSHI Grand Prix е не само физическо, но и огромно психическо изпитание“
Джейк Пол предлага 200 милиона долара на Канело за мегабитка
Шон О’Мали: Реално аз съм в подглавния мач на UFC в Белия дом
Рико Верхувен: Разбирам защо хората смятат, че нямам шанс срещу Усик
Какво представлява прогестероновата резистентност?
„Отмъстителното“ стоене до късно
Защо някои лекарства губят ефект след време – толеранс, тахифилаксия и адаптация на рецепторите
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар