Локомотив София остана без изпълнителен директор. От утре Иво Котев вече няма да заема своя поста в клуба от столичния квартал “Надежда”.
Бившият шеф в ЦСКА е провел разговор със собственика на железничарите Веселин Стоянов, в който го е уведомил, че напуска. В минутите преди срещата със Септември София Котев се е сбогувал с футболистите на Локомотив. Той започна работа при червено-черните като технически директор през лятото на 2019 г.
“Изкарах седем години в Локомотив, останаха много спомени. Дойде време за промяна, разделяме се с най-добри чувства. Пожелавам успех на отбора”, заяви пред “Спортал” Иво Котев. От утре червено-черните ще имат и нов наставник, след като Станислав Генчев също се разделя със столичния клуб.
Снимка: БГНЕС








Проучване: Прекомерната употреба на AI чатботове отслабва критичното мислене
Рецепта за лятна салата капрезе
3 зодии привличат финансов успех на 20 юни 2026
Ходенето по срещи плаши Джейсън Съдейкис
Медиците да пестят от сапун и тоалетна хартия
Костадинов: Срам ме е, че Коцев управлява Варна
Ford изтегля европейски модели заради риск от пожар
Porsche направи юбилейно 911
Запалена цигара взриви автомобил
Volkswagen съкращава гамата си, както и хиляди служители
Александър Шлеменко спря Никола Дипчиков на ACA 204
Българският бокс с четири ключови битки в събота
Жулиен Риков и Али Юзеир излизат за победа на SENSHI 32 Grand Prix
Роселин Бачевски си гарантира медал от Европейската купа в Чехия
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар