Билетите са на цена 10 лева и ще се продават в деня на мача на специална каса на стадион "Лудогорец Арена".
С оглед на огромния интерес към гостуването на Левски на Лудогорец, бройката от само 600 билета за привържениците на столичния тим се очаква да бъде крайно недостатъчна.
В същото време се разбра, че младият футболист на Левски Антонио Вутов ще се срещне с фенове на отбора по покана на Националния клуб на привържениците.
Събитието ще се състои в сряда, 14 ноември в 19,00 часа в Синьото кафе на бул. „Тодор Александров” №23.
16-годишният Антонио Вутов е смятан за един от най-големите таланти не само в школата на Левски, а и в българския футбол.
Вутов е и капитан на националния отбор на България за юноши до 17 години, който наскоро би колоса Испания и се класира за елитния кръг на европейските квалификации в тази възрастова група.