Бившият играч на Черноморец, Левски и Берое Емил Ангелов-Бабангида ще продължи да бъде играещ помощник-треньор на Хасково.

Както е известно, тимът си спечели този сезон елитен статут и се завърна в "А" група. Бабангида се озова в Хасково след като смени няколко отбора, а за последно бе отпратен от Берое.

Нападателят бе с основно заслуга за класирането в елита и ще продължи договорните си взаимоотношения с клуба за още една година.

"Ще разчитам на Емо основно като футболист. В момента умувам за още един помощник", заяви старши треньорът на тима Димчо Ненов.

Специалистът обяви, че Хасково не се интересува от привличането на Борислав Стойчев от Берое и Майкъл Тевия от Любимец.