Локомотив (Горна Оряховица) се подсили сериозно преди началото на пролетния дял в "Б" група. Тимът, който се бори за промоция в елита, подписа с Мирослав Иванов-Деко.

Бившият халф на "Лудогорец", "Левски" и "Монтана" ще изкара остатъка от сезона при "черно-белите", след като досега беше свободен агент.

Договорът на Миро Иванов с "Левски" изтече в края на 2014 г. и той не беше продължен. В последната година техничарят лекуваше две контузии, които му позволиха да изиграе едва 5 мача.

В момента той обаче е напълно здрав и започва подготовка с новия си отбор.

Договорката на 33-годишния халф с "Локомотив" е да доиграе сезона в тима и да се опита да помогне с опита си за влизане в "А" група.

Отборът е на 2-ро място в класирането на втория ни ешелон, като изостава само с един пункт от лидера "Монтана".

Любопитното е, че именно с "Монтана" Иванов записа два сезона в "А" група и е един от любимците на местните фенове.

Официалният дебют на Миро Иванов за "Локомотив" (ГО) ще бъде в първия мач за пролетта срещу "Пирин" (Разлог) в края на месеца.