Премии под формата на ядене и пиене са били обещани на футболист №1 на България за 1999 година Александър Александров-Кривия, ако се съгласи да играе през пролетта за четвъртодивизионния Сокол (Марково).

Халфът вкара гол от 25 метра на бившия си тим Марица в контрола.

На този етап Александров само поддържа форма с отбора, но шефовете на известното като Пловдивския Бевърли Хилс село се надяват да го убедят с изкушителните награди.

Както е известно, за последно Кривия игра за Ботев Пловдив, след което бе спортен директор на клуба, но в последствие бе уволнен от "Колежа".