Дунав загуби с 1:2 от носителя на Купата на България Черно море в мача, който откри турнира „Балчик Къп” днес.
„Изиграхме много добър мач. Изпуснахме поне 3-4 положения, с които можехме да стигнем дори до победа. Според мен малко пресилено бе показан червеният картон на Антонов, а имаше и ситуация, в която Йордан Димитров бе фаулиран, след като остана сам срещу вратаря на „Черно море”, но при нея червеният картон бе спестен.
"Все пак допуснахме 2 грешки, които бяха наказани и получихме 2 гола. Ще работим за доизчистването на тези неща, както и за повече концентрация в атака”, сподели треньорът на русенци Веселин Великов.
Следващият мач на „драконите” от турнира „Балчик Къп” е срещу Интер Плачидол на 9 февруари.








Шишков за катастрофата на "Тракия": Мантинелата не е била подменена по правилата
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Прокуратурата проверява пътя край Мало Бучино заради катастрофата с камион
В "Големите последици" на 27 юни от 14:00 часа: Заплатите в администрацията
Доклад на Европол: България е транзитна страна за трафик на мигранти от Турция
Андрияна Татарова: Уволнението ми от НДК е поръчка
Времето утре: Слънчево и горещо, до 36°
Дете с рядка инфекция беше излекувано в УМБАЛ в Бургас
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар