Решението как ще завърши сезонът във Втора лига ще бъде взето от Изпълкома на БФС, който ще заседава утре от 14.00 часа.
Вариантите са три - временното класиране да се обяви за крайно, да се доиграе шампионатът или да има баражи между първите четири отбора.
По-рано днес в сградата на футболната централа в Бояна бяха проведени разговори с представителите на ЦСКА 1948, Септември и Локомотив София.
След края на срещата клубните шефове се спряха пред журналистите, а Кристиян Добрев говори от името и на тримата. Колегите му Добрин Гьонов и Бойчо Величков заявиха, че няма какво по-различно да кажат.
В сградата не бе забелязан да влиза и излиза представител на Монтана, въпреки че се очакваше да присъства изпълнителният директор Румен Панайотов.







6 зодии усещат най-силно влиянието на ретроградния сезон през лятото на 2026 г.
Земеделец откри 500-килограмова неизбухнала бомба в двора си
Мощна експлозия в завод за боеприпаси край Рим
Бащата на Михаела: Посегнеш ли й - ще ти откъсна ръцете и ще ти изтръгна езика! Бог прощава - аз не!
Александра Начева донесе втори бронз от европейското по атлетика
Mercedes-Maybach S680, направен за ЛеБрон Джеймс, се продава
Изпреварил времето си: Пророческото семейно комби на Ford
Защо шофьори на BMW не дават мигач
Роботите на Hyundai правят чудеса при паркиране
Махачев хвърли ръкавицата на Макгрегър: Разбира се, че ще се боксирам
Едсън Барбоза не мисли за пенсиониране: Фокусът ми е само върху битката
Иън Мачадо Гари: Имам 10 години за доминация в UFC
Почина Причард Колон – трагедията, която разтърси бокса
Ласа треска – ендемичната хеморагична треска на Западна Африка и разликите ѝ с Ебола
С помощта на ИИ се създадоха бактериофаги срещу резистентни бактерии
Здравеопазването с най-голям ръст на наетите с близо 10,8 хил. души за година; Кои области имат най-много лекари и кои най-малко
Нова родилна зала с басейн отваря врати в МБАЛ - Шумен
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар