Футболистите на Ботев Пловдив ще прекарат още няколко дни в лагерна обстановка през следващата седмица.
Старши треньорът Милен Радуканов реши да заведе отбора за още три дни в Сандански, заради по-добрите метеорологични условия, съобщава официалният сайт на клуба.
Това ще бъде четвъртият лагер за „канарчетата” през подготвителния период след общо четирите седмици в Сандански и Анталия и престой в Поморие между тях.
„Жълто-черните” се прибират от Турция късно вечерта в неделя, след което футболистите ще получат два дни почивка, а в сряда заминават за югозападния град.
Новата програма за следващата седмица доведе и до промяна в последната контрола на Ботев.
Приятелският мач със Сливен, който трябваше да се състои на 25 февруари (събота), отпада, като вместо това „канарчетата” ще играят на същата дата с Банско. Двубоят е от 12 часа на терена в с. Вълково, а след него отборът се прибира в Пловдив.
В същото време се разбра, че Ботев ще сложи 18 000 нови седалки, електронно табло и система за видеонаблюдение с парите от софийския боклук.
Това стана ясно след сесията на общинския съвет, където се гласува бюджетът на Пловдив. "Канарчетата" смятаха да изхарчат сумата от 1 млн. лв. за нова трибуна, но в крайна сметка промениха решението си.
Напиши коментар
Старши треньорът Милен Радуканов реши да заведе отбора за още три дни в Сандански, заради по-добрите метеорологични условия, съобщава официалният сайт на клуба.
Това ще бъде четвъртият лагер за „канарчетата” през подготвителния период след общо четирите седмици в Сандански и Анталия и престой в Поморие между тях.
„Жълто-черните” се прибират от Турция късно вечерта в неделя, след което футболистите ще получат два дни почивка, а в сряда заминават за югозападния град.
Новата програма за следващата седмица доведе и до промяна в последната контрола на Ботев.
Приятелският мач със Сливен, който трябваше да се състои на 25 февруари (събота), отпада, като вместо това „канарчетата” ще играят на същата дата с Банско. Двубоят е от 12 часа на терена в с. Вълково, а след него отборът се прибира в Пловдив.
В същото време се разбра, че Ботев ще сложи 18 000 нови седалки, електронно табло и система за видеонаблюдение с парите от софийския боклук.
Това стана ясно след сесията на общинския съвет, където се гласува бюджетът на Пловдив. "Канарчетата" смятаха да изхарчат сумата от 1 млн. лв. за нова трибуна, но в крайна сметка промениха решението си.








Край на златната ера: Автомобилните продажби в САЩ се свиват
Ватикански кардинал обвини ЕС в двойни стандарти за войните
Рецепта от тефтера на баба: Чушки бюрек с доматен сос
ЦСКА с втора победа в Австрия - 3:2 над "Одра" (Ополе)
Путин проведе кризисна среща заради украинските атаки, засегнали доставките на горива
Витанов: Няма да режем доходи, пенсии и майчински въпреки тежкото наследство
Олег Невзоров: Продължаваме да изпълняваме всички поети наши задължения, работим по проектите ни
Роднини на 11-те жертви станали свидетели на катастрофата с малък самолет край Нанси
Ето едно уникално Ferrari, за което вероятно не сте чували
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Шампионска титла и два сребърни медала за България от Европейското по сумо
Зандър Заяс прие с достойнство първата загуба в кариерата си
Рафаел Физиев предизвика Чарлс Оливейра
Резултати от UFC Fight Night 280
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар