Спряганият за нов национален селекционер на България Ивайло Петев изрази силното си възмущение от начина, по който някои медии са интерпретирали думите му на днешната пресконференция.
Още по темата
Той дори се закани, че ще остане да работи в чужбина заради отношението към него. Ето и позицията на Петев, която беше разпространена от БТА:
"След завръщането си в България името ми се споменава много често в медиите и е свързано най-вече с информациите за позицията национален селекционер на България. Днес (1 декември) бях гост в Актуално студио "Дерби", където отговарях на въпроси свързани с първенството на Кипър, българското първенство и футбол, бъдещите ми планове като треньор и националния отбор на България.
Малко след края на участието ми с огорчение установих, че в някои електронни издания думите ми са интерпретирани грешно. В устата ми са вкарани определения за уважаваните от мен собственици на Литекс и Лудогорец Гриша Ганчев и Кирил Домусчиев. Искам да обърна внимание, че името на Гриша Ганчев не съм го споменал нито веднъж.
Името на Кирил Домусчиев го споменах единствено в контекст на това, че сме се видели за първи път от една година насам по време на мача Лудогорец - Ливърпул. На зададен от журналист въпрос по този повод отговорих кратко, точно и ясно. Пресконференцията бе записана от множество камери и диктофони и думите ми могат да бъдат проверени.
Нямам представа защо някои сайтове се опитват да направят интрига на мой гръб. Дали това е умишлено или не оставям без коментар. Прави ми лошо впечатление некоректното отношение към мен от някои медии. Това отношение усетих още след завръщането си в България.
Явно обстановката тук е такава и започвам сериозно да се замислям дали си заслужава да се връщам да работя в България при положение, че в публичното пространство излизат думи, които никога не съм казвал."







Публикуваха верните отговори на матурата по БЕЛ
МВнР със спешни мерки заради отказаното лечение на Ива Михаилова
Издирват две непълнолетни сестри от монтанско село, в неизвестност са от сряда
Пулев към американския бизнес: Вратата на България е отворена
Размяна на обвинения: Прокуратурата отвърнна на Демерджиев
Генсекът на БОК: Стефка Костадинова с фрапиращи разходи, включително полет до Бали
Шестима пострадаха при катастрофа край Горно Сахране
Популярна верига супермаркети ограничи достъпа на електромобили
Geely ще връща услугата, като помага на европейците да правят автомобили
Разцепена на две Tesla Model X е изложена на търг
Китайското AUDI вече се продава в Европа
Али Насир си пожела финал с Едуард Алексанян на SENSHI 33
Огнян Мирчев преди SENSHI 33: „Бърз съм и имам усет за дистанция“
Може ли Руфи да се противопастави на борбата на Царукян? Бразилецът обещава отговор на UFC 331
Бо Никал иска първо битка с Хамзат Чимаев в UFC
Български учени проучват растителна комбинация за метаболитно здраве
Ротавирус при децата – какво трябва да знаят родителите на бебета и малки деца
Безплатни прегледи при детски кардиолог в бургаската детска болница от 24 август
Безопасно ли е плуването за бременни?
Коментари
Напиши коментар22:23 | 1 дек 2014 г.
17:47 | 1 дек 2014 г.
17:08 | 1 дек 2014 г.
16:59 | 1 дек 2014 г.
Напиши коментар