Звездата на българския национален отбор по футбол Ивелин Попов изрази съжалението си от срамното поражение с 0:1 от Норвегия в София, което практически изхвърли "лъвовете" от борбата за класиране на Евро 2016.
"Подведохме се по тяхната игра и не ни се получи играта, съжалявам. И ниво, и момента форма, не се случиха нещата. Слаб мач", констатира Попето.
"Феновете са дошли да гледат хубав футбол, но днес не го видяха. Ще се опитаме да играем по-добър футбол срещу Италия. Има още три мача, нека да приключат", добави един от най-опитните ни национали.








Джокович демонстрира завидни футболни умения, докато си почива от тениса
Десетки касетки с бира се разляха при инцидент край село Прилеп (+ВИДЕО)
Демерджиев за "Баба Алино": Показания разкриват мрежа около корупционни практики
САЩ дадоха нова отсрочка за сделките с активи на "Лукойл"
Прокуратурата възложи цялостна проверка на пътя, по който стана катастрофа край Мало Бучино
СГП отвърна на Божанов: Разследването за имотната мафия във Варна не е блокирано
Диана Димитрова спази обещанието си и съди Рая Пеева
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар23:38 | 4 сеп 2015 г.
09:03 | 4 сеп 2015 г.
Напиши коментар