Президентът на БФС Борислав Михайлов разпространи чрез сайта на централата официална позиция, в която защитава селекционера на тима Петър Хубчев и постът му никога не е бил под съмнение. Той нарича твърденията за смяна спекулативни и призовава да бъде дадено спокойствие за ползотворна работа.
В писмото на Михайлов се казва следното:
"Във връзка с тиражираните информации от последните няколко дни, поставящи под съмнение бъдещето на националния селекционер на България, държа да подчертая следното:
Българският национален отбор има старши треньор и неговото име е Петър Хубчев. Оставането на селекционера на поста никога не е било поставяно под съмнение нито от страна на ръководството на Българския футболен съюз, нито лично от негова - а всички публикации, твърдящи обратното, бих окачествил като спекулативни.
Българският национален отбор върви по правилен, макар и труден за извървяване път, и призовавам всички представители на медиите, всички привърженици и спортната общественост като цяло, да му бъде осигурено нужното спокойствие и да му бъде гласувано необходимото доверие, за да продължи да се развива в положителна посока".
Борислав Михайлов, президент на БФС







МС отмени решение на служебния кабинет за пръсканията срещу комари
Радев смени всички областни управители
12 души пострадаха след проливни дъждове в Турция
Председателят на НС Михаела Доцова отива на аудиенция при папа Лъв XIV
Идват най-скъпите летни почивки: Поне 100€ ще е отиване до родното море
Кои са скритите капани при покупка на недвижими имоти?
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Обновеният бестселър на Jeep получи нов двигател
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Коментари
Напиши коментар21:01 | 28 мар 2019 г.
20:03 | 28 мар 2019 г.
19:11 | 28 мар 2019 г.
17:55 | 28 мар 2019 г.
Напиши коментар