Селекционерът на България Илиан Илиев видимо не бе доволен след края на контролната среща с Кипър. Двубоят пред почти празните трибуни на стадион „Христо Ботев“ в Пловдив завърши 2:2.
"Изиграхме контролен мач, като говорихме, че в националния мач няма такива. Търсихме самочувствие да натрупаме от тези двубои, но не го направихме. Вложихме се, имаше усилия, но имаме много повече качества. Не се дръпнахме добре в последните 15 минути. Трябваше да изиграем по различен начин мачът, това беше желанието ни. Благодарим на феновете, колкото и малко да бяха на стадиона. За нас следва контрола и почивка, а за тях световна квалификация. Трябваше да отговори, но не го направихме", заяви Илиев.
"Трудно е да направим анализи веднага след мача. Вместо да надграждаме и да натрупаме самочувствие, ще си останем на същото ниво. Трябваше да създадем повече в атака. Ако не разберем с качеството, което има Гърция, ще страдаме. Ние сме отбор, който когато ни ударят шамар, чак тогава се събуждаме. Отдавам малкото публика на нашето представяне", добави селекционерът на „лъвовете“ ни.







Влизат в сила новите правила за опаковките в ЕС - какво се променя
Електропроизводството в АЕЦ "Козлодуй" върви по график
ДСБ искат изслушване на Демерджиев и ДАНС за взрива в "ЕМКО"
Как да лекуваме болките в кръста и врата?
Какви са причините за експлозията във военния завод край Трявна?
Директорът на СУ "Найден Геров“ в Пловдив е била арестувана за присвояване на средства
Ford готви Mustang с 4 врати
Какво се случи с Volkswagen Beetle от корицата на Abbey Road?
Забравеният дизайнер - Реймънд Лоуи и неговите уникални бутикови модели
Китайски SUV се запали на зарядна станция
От екипа на Усик отговориха на критиките преди битката Джошуа – Фюри
Тайсън Фюри срещу Антъни Джошуа в Ню Йорк: Ясни са датата и арената
Мениджърът на Джоузеф Паркър разкри какво предстои за бившия шампион
Джилиън Робъртсън преди UFC 330: Искам Дърн да ми е ядосана
FDA лицензира първата лиофилизирана кръвна плазма за употреба в САЩ
Безплатни прегледи за рак на гърдата в Разлог
Пациентски организации оспорват прехвърлянето на регионалните картотеки на медицинска експертиза да преминат от РЗИ към НЕЛК
Как да се възстановим след интензивна тренировка?
Коментари
Напиши коментар11:05 | 7 юни 2025 г.
22:28 | 6 юни 2025 г.
22:03 | 6 юни 2025 г.
21:32 | 6 юни 2025 г.
Напиши коментар