Пилотът на Макларън Ландо Норис е отказал да премине в Ред Бул, твърдят слуховете във Формула 1.
Известният репортер Марк Хюз обяви, че британецът е отхвърлил възможността да кара за Биковете, след като позицията на Серхио Перес му е била предложена.
Преди началото на сезона Норис поднови договора си с Макларън, а скоро след това бе обявено, че Люис Хамилтън ще кара за Ферари от догодина. Желаещи да преминат в Ред Бул обаче, определено не са липсвали, след като не е ясно дали Чеко ще остане.
„Нито на Льоклер, нито на Хамилтън, нито на Алонсо от Ред Бул са предложили позицията. Хамилтън и Алонсо са питали, но им е било отказано. На Норис обаче е било предложено, но той не е приел“ твърди Хюз.
Ландо е считан за един от най-големите таланти във Формула 1, макар и все още да няма победа. Мнозина смятат, че при това състояние на Макс и доминацията на Ред Бул, понастоящем едва ли някой може да му се противопостави на пистата.








Късна емисия
Забраниха движението в район на Халкидики заради риск от пожари
Мащабна полицейска операция се провежда на територията на община Несебър, има задържани
Защо САЩ жертват ключови способности на самолетоносачите си?
Ливан, Израел и САЩ подписаха рамково споразумение във Вашингтон
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар08:42 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар