Катрин Тасева спечели днешното контролно на националния отбор по художествена гимнастика жени индивидуално, което се проведе днес на НСБ Раковски .
Втора се класира Невяна Владинова, а трета Боряна Калейн. В подреждането следват Ерика Зафирова и Петя Борисова.
След контролното и по решение на главния мениджър на национален отбор жени Бранимира Маркова на Световното първенство в София, което ще се проведе от 10 до 16 септември, ще участват Катрин Тасева, Невяна Владинова и Боряна Калейн. Тасева ще играе четири уреда, а Владинова и Калейн - по три уреда.
На "Чалъндж" купата в Минск (17-19 август) ще ни представят Катрин Тасева и Невяна Владинова, а в Казан (24-26 август) - Катрин Тасева и Боряна Калейн.
Възможни са промени в състава за купите, ако Бранимира Маркова прецени, че това се налага.
Днес ансамбъл жени не успя да участва на контролното, защото Елена Бинева е почувствала болка в кръста. Старши треньорът на отбора Весела Димитрова прецени, че е по-добре да не се рискува здравословното състояние на Бинева, а с отбора в състав Симона Дянкова, Лаура Траатс, Мадлен Радуканова и Стефани Кирякова усилено тренира и резервата Камелия Стоилова.
Пред съдиите днес своите композиции показаха Анна Келман, Татяна Воложанина и Вая Драганова.
След контролното американската козметична компания Paul Paul Mitchell връчи специални подаръци на президента на БФХГ Илиана Раева, на почетния президент на Федерацията Мария Гигова, на вицепрезидента Мария Петрова, на генералния мениджър на БФХГ Росина Атанасова, на всички треньорки и състезателки.







Жестоко убийство с метална тръба в Монтана
Брокери: До 10% покачване на цените на жилищата тази година
Силяновска също се обади за промяната на Конституцията
4 грешки при приготвянето на смути
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар