Световният шампион по вдигане на тежести Карлос Насар бе осъден на седем месеца условно с 3-годишен изпитателен срок, като трябва да заплати и глоба в размер на 450 лв. Това става ясно от решението на Районния съд в Поморие след сключването на споразумение с прокуратурата.
Насар бе осъден, тъй като на 27 юли, 2021 година отказал да се подчини на полицейски патрул, който се опитал да го спре, след което щангистът бил преследван от служителите на реда в продължение на 20 км. В крайна сметка той бил спрян край приморското село Каменар.
Тестът за наркотици на Насар показал употреба на амфетамин и метамфетамин. Отделно от това се оказало, че 18-годишният ни състезател е шофирал без да бъда правоспособен.
Мотивите на съда за условната присъда са, че случаят е инцидентен, а Насар е предоставил документи от 14 допинг проби, в които не е било установено наличие на упойващи вещества.







Хороскоп за всички зодии за 5 ноември: Приятни изненади и успехи
Рецепта за палачинки с тиква и канела
Късна емисия
Как да възстановите самочувствието си след раздяла?
Няма повишаване на незаконната миграция в България
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар07:44 | 24 апр 2024 г.
17:37 | 31 яну 2023 г.
Напиши коментар