Да сложиш Карлос Насар 5-ти и Нюргюл 6-та зад успехи при юношите е адски смешно, а да избереш треньор ползващ тренировките на други треньори за “Треньор на Годината” е меко казано смешно още повече след това, което се случи на Европейското Първенство.
Това написа родният плувец Антъни Иванов в профила си във Фейсбук след вчерашната церемония по награждаване на топ 10 в анкетата за „Спортист на годината“.
Иванов изрази недоволството си от това, че колегата му в басейна Петър Мицин влезе в тройката и завърши пред спортисти като Насар (вдигане на тежести) и Салимова (шахмат), които се наредиха съответно пети и шести в класацията.
Пълен текст на публикацията на Антъни Иванов:
„Да сложиш Карлос Насар 5-ти и Нюргюл 6-та зад успехи при юношите е адски смешно, а да избереш треньор ползващ тренировките на други треньори за “Треньор на Годината” е меко казано смешно още повече след това, което се случи на Европейското Първенство.
ПРЕСТАНЕТЕ ДА БУТАТЕ ХОРАТА, КОИТО СА УДОБНИ, ИЗЛАГАТЕ СЕ !!!!
Най-интересното е защо като избираш треньора не избираш и състезателя ?
Значи 2021г.
Два пъти 4-ти на ЕП, 6-ти на СП + 3 полуфинала(2 на ЕП и 1 на СП) не бяха достатъчни за 10-ката, а сега титли при юношите и 8-мо и 15-то място при мъжете са 3-то място и един фалшив “световен рекорд”? Това не е ли двоен стандарт ? Ще ви ги напомням тези неща много скоро и ще задавам тези въпроси публично много скоро.
После не се сърдете като ви казвам, че всичко това е един голям ЦИРК и ще го видите много скоро, но недейте да пренебрегвате успехите на хората като Карлос и Нюргюл. Грозно е и показвате, че не си разбирате от работата драги журналисти“.
Междувременно, майката на Насар – Поля, се присъедини към Иванов, казвайки, че синът й ще бъде първи в подреждането, ако се състезава под друг флаг.
Ето какво написа тя:
„Мицин, наистина страхотен, уважение и респект към момчето и към кариерата му ,НО Карлос Насар също има рекорди само че при МЪЖЕТЕ, 2 купи за best lifter, тази година, първата на европейското първенство в Армения я спечели като победи по точки най силния мъж на планетата Lasha Tallahassee, и освен това стана пръв с двубой който никой не можа да надмине в още три категории след неговата 89/ 96 102 109
Може би ако се съгласи да вдига за друга държава, тогава ще го направят спортист на годината в България, защото цял свят говори че е феномен!!!“. /БГНЕС








Никола Цолов 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Фаталната катастрофа край Мездра: Шофьорът обичал високите скорости, момичето намерено върху дърво
Япония под вода: Бури носят проливни дъждове и наводнения в няколко района
Почина Юлий Славов, бивш депутат от групата на ОДС
Бившата полицайка Симона Радева вече е в Сливенския затвор
Украйна заяви, че е поразила главната петролна помпена станция на Москва
"Черна писта": Делът на ТИР-овете в общата пътна смъртност на пътя е 42%
След 100 години: Би Би Си прекрати радиопредаването си на дълги вълни
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар08:17 | 24 апр 2024 г.
00:48 | 7 яну 2024 г.
20:57 | 6 яну 2024 г.
19:58 | 6 яну 2024 г.
15:24 | 6 яну 2024 г.
08:44 | 6 яну 2024 г.
23:45 | 5 яну 2024 г.
22:43 | 5 яну 2024 г.
19:36 | 5 яну 2024 г.
18:33 | 5 яну 2024 г.
Напиши коментар