Френската състезателка по фехтовка Исаора Тибюс, фаворитка за златото рапира за тазгодишните Олимпийски игри в Париж, е временно отстранена от спорта, след като пробата й за допинг показа "неблагоприятна аналитична находка", съобщава "Ройтерс".
"Френската федерация по фехтовка току-що беше информирана от Международната агенция за тестване, действаща от името на Международната федерация по фехтовка (FIA), че Исаора Тибюс е била тествана на 14 януари и е установено, че има "неблагоприятна аналитична находка". Тя е със спрени права от 8 февруари", казаха от централата в изявление.
32-годишната Тибюс е световна шампионка на рапира за 2022 година и взе сребро в отборното състезание на Олимпийските игри в Токио 2020.







"Армейците" загубиха с 1:3, но продължават напред след победата с 3:0 в първия мач
Швеция свали възрастта за наказателна отговорност на 14 години
Москва отхвърли критиките на Япония за Курилските острови
Късна емисия
ЦСКА се промъкна до плейоф на ЛЕ след загуба с 1:3 от Макаби Тел Авив
София сред най-евтините европейски градове за уикенд туризъм
Mercedes-Maybach S680, направен за ЛеБрон Джеймс, се продава
Изпреварил времето си: Пророческото семейно комби на Ford
Защо шофьори на BMW не дават мигач
Роботите на Hyundai правят чудеса при паркиране
Треньорът на Крауфорд: Конър Бен ще нокаутира Райън Гарсия
Махачев: Имам ключовете за лесна победа срещу Гари
Франк Уорън: Битката Фюри – Джошуа трябва да бъде на „Уембли“
ELITE FIGHTING ARENA се завръща с второ издание
С помощта на ИИ се създадоха бактериофаги срещу резистентни бактерии
Здравеопазването с най-голям ръст на наетите с близо 10,8 хил. души за година; Кои области имат най-много лекари и кои най-малко
Нова родилна зала с басейн отваря врати в МБАЛ - Шумен
Безплатни консултации за профилактика на рака на гърдата в София
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар