Джъд Тръмп и Стюърт Бингам допълниха голямата четворка на „Уърлд Гран При“ в снукъра в Хон Конг, оформяйки втория полуфинал в надпреварата. В първия играят Шон Мърфи и Нийл Робъртсън.
Асото се развихри срещу Хосейн Вафай и показа фантастична игра, размазвайки съперника с 5-0 и правейки цели 4 стотачки по пътя към успеха.
Англичанинът започна със 145, което бе най-високият брейк в турнира, а след по-фрагментарен фрейм, последваха серии от 108, 115 и 146, с последната от които подобри още веднъж топ-постижението в надпреварата.
В същото време Бингам възкръсна срещу Марк Селби, правейки знаменит обрат от 2-4 до 5-4, след като сейфти-играта на Веселяка се пропуска сериозно в последните 3 партии.
Доста неточности и спад в играта на Селби го поставиха в изключително трудна ситуация, от която Бингам се възползва. Марк опита да гони снукъри в края, но отново не бе достатъчно прецизен и съперникът му затвори мача, вкарвайки жълтата.








Първи протест срещу кабинета "Радев": "Оставка" (СНИМКИ)
"Тук не е Москва": Стотици граждани искат оставката на кабинета "Радев"
Пламен Донев: Данъчните оценки трябва да се доближат до пазарните цени
Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ
Абровски: 170 млн. евро компенсации ще получат земеделците заради войната в Иран
БАБХ спря близо 5 тона храни при проверки в страната
Велев: Държавата дава заплати независимо от качеството и количеството на труда
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар