Новият световен шампион в Международната боксова федерация (IBF), на Световната боксова асоциация (WBA) и на Международната боксова организация (IBО) – Антъни Джошуа, не скри гордостта си от победата над легендата Владимир Кличко.
Двамата изиграха страхотен мач пред 90 хиляди фенове на "Уембли" и в крайна сметка англичанинът спечели с нокаут в 11-ия рунд. "Щастлив съм, победих Владимир Кличко. Той е легенда в този спорт и аз много го уважавам. За мен бе чест да го победя. Но не съм перфектен и има много над какво да работя", каза щастливият Джошуа.
Той не пропусна да предизвика за мач Тайсън Фюри, който оваканти титлите си, които също спечели след бой над Кличко, но по точки. "Къде си, бейби? Искам да се бия с Тайсън Фюри. Знам, че много се говори за подобен мач. Искам да дам шанс на тези 90 хиляди души да ни видят един срещу друг на ринга", добави Джошуа.







Радомир Чолаков: Нямаме намерение да интервенираме ценообразуването
Времето днес: Валежи и гръмотевици в страната, нахлува по-студен въздух
Дара след историческата победа на "Евровизия": Не мога да разбера сън ли е или реалност
Облачно и по-хладно време днес
Дженифър Анистън намери щастието с Джим Къртис
Jeep направи Wrangler за Капитан Америка
Британци атакуват рекорда за най-бърз автомобил
Mercedes отряза китайци и американци за бронираната S-Class
Hyundai прави EV по-евтини, без за променя батериите
ЦСКА и „Илинден“ с отборните титли при момчетата и момичетата
Николай Илиев също е на финал на Евро 2026 в Самоков
Сребро за Стефан Стефанов на Европейското в Самоков
Радослав Великов-младши е на финал след драматичен обрат в Самоков
Как да разпознаем симптомите на артериалната хипертония?
Какво помага при колики?
Фондация „Нашите недоносени деца“ представя Харта на малките герои
Как се извършва лечението на RSV инфекция при бебето
Коментари
Напиши коментар09:32 | 30 апр 2017 г.
09:14 | 30 апр 2017 г.
Напиши коментар