Един от двамата мениджъри на Кубрат Пулев - Нисе Зауерланд, заяви, че предпочита боят с Дилиън Уайт да се проведе в Лондон, а не в София, пише "Тема спорт". От агенцията на Кобрата все още водят преговори с промоутъра на Костотрошача - Еди Хърн, като се очаква двете страни да постигнат споразумение за бой на 28 юли.
Те на два пъти отлагаха търга за договаряне на сблъсъка, като първоначалната дата бе 10 май, след това тя бе преместена за 17-и. Сега пък окончателната такава е 24-и. По думите на Зауерланд обаче няма да се стигне до въпросното наддаване и очакванията са в началото на идващата седмица да има подписване на договор.
"Преговорите продължават, но съм сигурен, че това ще бъде страхотен бой. Уайт се справи прекрасно срещу Лукас Браун и макар Кубрат да не е бил активен от доста време, това прави срещата още пo-вълнуваща. Надявам се, че ще уточним детайлите и до няколко дни ще имаме договор. Очаквам да се разберем за 28 юли, като това е датата, която коментираме и от двете страни. България е опция, но аз предпочитам Лондон и Кубрат би бил щастлив да се върне на Острова, ако има смисъл да го прави", каза npeg Скай Спортс Нисе Зауерланд.
Напрежението около провеждане на сблъсъка се покачва, като победата в него е от огромно значение за Кобрата. В момента той е основен претендент на световната титла на Антъни Джошуа за IBF, като успех ще му уреди възможност да атакува трофея в началото на следващата година. Уайт пък има няколко пътеки, по които може да стигне до бой за световен пояс и дори да загуби, ще продължи да бъде напред в ранглистите на WBA и WBC.







"Фамилатлон" 2026: Семейни занимания на открито на 16 май в София
Шофьорът на автобуса от катастрофата на "Хемус" вече е обвиняем
Пеевски: Снемат охраната ми от НСО, тази дъвка отиде в кошчето за боклук
Цените на млечните продукти: Производителите изнемогват, надценките в магазините растат
Учителите настояват за по-виски заплати, иначе излизат на протест
Кралица Камила била твърдо против брака на Уилям с "Кейт от простолюдието"
Обвиниха 36-годишен мъж, участвал в масовия бой в Габрово
Свалиха НСО охраната на Делян Пеевски и Бойко Борисов
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Тези модели ни напускат през 2026
Историческо: BMW събира всички арт автомобили за първи път
Хибридът ви харчи твърде много? Ето къде грешите
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
Алистър Овърийм: "Всеки боен стил ме научи на нещо"
Netflix влиза в ММА: Ронда Раузи и Джина Карано оглавяват историческа галавечер в Лос Анджелис
Как да се грижим за чувствителният тип кожа?
Какво е холестеролът?
Делир в напреднала възраст – спешно състояние, което често се бърка с деменция
Афазия – когато думите изчезват
Коментари
Напиши коментар19:16 | 20 май 2018 г.
Напиши коментар