Световният шампион на WBO, WBA, IBF и IBO в тежка категория Антъни Джошуа ще следи отблизо резултата от битката между Деонтай Уайлдър и Тайсън Фюри на 1 декември. Причината е, че след това може да се стигне до двубой, чрез който евентуално победителят да обедини коланите.
Този сценарий обаче все още е само вероятност. Въпреки това, 29-годишният британец разкри имената, които би искал да срещне по пътя си. Сред тях обаче не фигурира това на българския претендент Кубрат Пулев.
„Няма да се бия преди 13 април следващата година. Знаете, ние сме готови за Уайлдър. Водят се преговори. Каквото и да се случи, ние сме готови. Очаквам с нетърпение мача Чисора – Уайт. Очаквам с нетърпение този двубой, ще бъда там”, сподели Антъни Джошуа.
„Ще е удоволствие да се измъкна от тренировка и да отида да гледам как тези момчета се представят, да видя формата им от различна гледна точка. На кого от двамата бих заложил? Искам Чисора да спечели, защото е мое момче, от северозападен Лондон. Уважавам го”, заяви британецът.
„И Дилиан, искам и той да спечели, защото искам да се бия с него отново, евентуално на 13 април, ако не се получи с Уайлдър - това са моите две възможности. Пожелавам успех на Чисора, както и на Уайт. Двамата могат да победят, според мен”, добави Антъни Джошуа.
Битката между Дилиан Уайт и Дерек Чисора ще се състои на 22 декември в O2 Арена в Лондон. В момента се водят преговори между представителите на Антъни Джошуа и Дионтей Уайлдър за предстоящ мач. Джошуа ще се бие на 13 април на „Уембли”, а Уайлдър ще защитава титлата си срещу Тайсън Фюри на 1 декември.
Антъни Джошуа и Кубрат Пулев трябваше да се срещнат миналата година, но тогава българският боксьор получи контузия и битката пропадна.







След взрива в Горна Оряховица: Замърсяване на подземните води и риск за хора и животни
"Възраждане": Имаме законопроект за отпадане на охраната на всеки народен представител
Назначиха нов зам.-министър на вътрешните работи
МС отмени решение на служебния кабинет за пръсканията срещу комари
Калоян Калоянов е назначен за заместник-министър на вътрешните работи
“Възраждане” иска отпадане на охраната на депутатите от НСО със закон
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Коментари
Напиши коментар13:37 | 9 ное 2018 г.
09:47 | 3 ное 2018 г.
09:23 | 3 ное 2018 г.
09:10 | 3 ное 2018 г.
09:10 | 3 ное 2018 г.
08:06 | 3 ное 2018 г.
22:03 | 2 ное 2018 г.
18:14 | 2 ное 2018 г.
18:13 | 2 ное 2018 г.
17:35 | 2 ное 2018 г.
Напиши коментар