Малко повече от месец преди четвъртото издание на SENSHI - една от най-зрелищните бойни галавечери у нас, организаторите обявиха формата на надпреварата. Този път галата ще предложи много атрактивни двубои в два спорта – кикбокс и карате киокушин. SENSHI ще се проведе на 26 октомври в Двореца на културата и спорта във Варна.
Феновете на бойните спортове ще станат свидетели на общо 12 двубоя. Пет от тях ще изправят един срещу друг каратисти срещу кикбоксьори в стил фул контакт карате киокушин. Два от мачовете ще се играят по регламента на К-1, а останалите пет срещи ще са по правилника на Професионалната лига на Световния киокушин съюз, където почти всичко е позволено.
Организаторите са категорични, че и този път са подготвили много оспорвана бойна карта, която да противопостави някои от най-добрите бойци от страни, известни с високата си класа в бойните спортове. Срещу тях на ринга ще се изправят и български състезатели, като за момента от SENSHI не издават кои точно ще бъдат те. Очаквайте подробности в следващите дни.











Адв. Рангелов за убийството в Пловдив: По възраст - деца, по поведение - жестоки и увредени хора
Крис Картър променя "Досиетата Х": По-малко романтика, повече страх
Централна емисия
НАСА излъчва на живо пълното слънчево затъмнение (ВИДЕО)
Над 3100 работни места за младежи са разкрити по "Младежка заетост+“
Джули Андрюс няма да се завърне в "Дневниците на принцесата 3"
Картината, която предвещава проблеми за Тръмп
Арестуваха мъж в Турция, свалил плакат с образа на Ердоган
Cybertruck стана количка с дистанционно в безумен проект
Проблем блокира шофьори и пътници в хибриди на Lexus и Toyota
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Граничното личностово разстройство повишава риска от сърдечни и метаболитни проблеми
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар