Шампионът на WBC в тежка категория - Тайсън Фюри, направи смела прогноза за евентуалния си мач срещу Антъни Джошуа.
Двамата британци са близо до мач помежду си за обединяване на всички пояси, тъй като Ей Джей притежава всички останали елитни титли в дивизията, информира "boec.bg".
Наскоро Джошуа заяви, че ще “откъсне главата от раменете” на Фюри, но “Цигансикя крал” прие заканата с усмивка, заявявайки, че това е поредната лъжа на сънародника му и се закани да го ноакутира в първия или втория рунд.
“Този мач се готви от много време. От доста отдавна ме отбягват, но сега ще се случи. Или трябва да избягат и да го обявят публично, или трябва да приемат двубоя. И в двата случая ще загубят", коментира Фюри.
"Хората говорят много неща, които не могат да подкрепят с действията си. Не съм го виждал да откъсва ничия глава от раменете в 22-та си мача. Вероятно лъже. Поредната му лъжа”.
“Циганския крал” допълни, че хората показват прекалено много уважение към Джошуа, без той да е достатъчно добър за това.
“Ще видим дали му стиска да опита нещо когато съм пред него в ринга. Не мисля, че ще го направи. Не смятам, че е толкова добър, колкото го изкарват хората. Или колкото той си вярва, че е. Има проблеми със самочувствието. Последните му два мача бяха колебливи. В бокса най-важното е да си във форма.
Инерцията е на моя страна и смятам, че ще успея да го сваля рано, много рано. Може би в първия или втория рунд”, завърши оптимистично Тайсън Фюри.







Животът на 4 зодии придобива значим смисъл след 15 май
Сателити откриха 260 гигантски номадски гробници в пустинята на Судан
Земята е под влияние на силна магнитна буря до петък
Захарова към Зеленски: Издай указ за спиране на атаките и ползвай гадател
Предстоят най-скъпите летни екскурзии
Спирова и Денисиньо ще се борят за 50 000 евро в Hell’s Kitchen
Русия иска империята си обратно, естонските майки планират да я спрат
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар16:05 | 23 апр 2024 г.
02:55 | 8 яну 2021 г.
Напиши коментар