Олександър Усик победи Антъни Джошуа и му отне титлите на WBA, IBF, WBO и IBO. Дългоочакваният реванш между двамата ще се проведе на 25 април 2022 г., обяви промоутърът на Усик - Александър Красюк.
"Къде точно ще се проведе битката, ще стане известно в средата на декември. Единственото нещо, в което Украйна не може да предостави по-добри възможности от Великобритания – това е доходът от продажба на билети. От тази гледна точка провеждането на реванша във Великобритания е по-целесъобразно".
"Относителната дата на втория двубой ще е 7 месеца след провеждането на първата среща. На 25 септември 2021 година се проведе първата битка, значи реваншът трябва да се проведе на 25 април 2022 година. Това е крайният срок", коментира Александър Красюк пред Sports.ru, цитиран от "Труд".







Арганово масло: Течното злато за здрава и блестяща коса
Защо носът ни кърви - основни фактори и съвети за превенция
Десерт с райски ябълки, орехи и канела
Късна емисия
Памела Андерсън: Да си уверен без грим е въпрос на практика
Зони за дърводобив в Австралия са жизненоважен хабитат за коали
Меган, Хари и децата търсят тикви, подготвят се за Хелоуин
5 храни, които да избягвате при раздразнен стомах
Mercedes загатна по странен начин за новия Sprinter
7 дизелови автомобила, които работят лесно на газ
Колко често трябва да сменяте антифриза?
Ето още един претендент за най-готина полицейска кола в света
Осем германци са в Перник за съвместни борби
По-добре час по-рано, отколкото две минути по-късно: Усик трябва да спре с бокса
Кои са българските лъвове на арената на SENSHI 29?
Ислам Махачев за преминаването си в полусредна категория: „Сега мога да ям всичко, да се усмихвам и да тренирам“
Какво се променя след 40?
Mенопаузата може да повлияе на паметта и настроението
Част от вродения хипотиреоидизъм остава неразпознат от скрининга
Инфекциите на пикочните пътища и хигиената в кухнята са свързани?!
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар