Притежателят на една от световните титли по бокс в тежка категория Тайсън Фюри не пропусна да коментира битката между Олександър Усик и Антъни Джошуа, в която двамата си оспорваха останалите четири пояса в категорията.
"Циганския крал", който преди дни обяви за втори път, че се оттегля от бокса не остана никак впечатлен от видяното по време на двубоя в Саудитска Арабия и уверено заяви, че би могъл да се справи в една вечер и с Усик, и с Джошуа.
THE GYPSY KING IS HERE TO STAY!!!@WBCBoxing @frankwarren_tv pic.twitter.com/DaDCfbQvPI
— TYSON FURY (@Tyson_Fury) August 20, 2022
"Да ви кажа честно, и двамата бяха ужасни. Това беше може би най-лошият мач за титла в тежка категория, който някога съм гледал в живота си. Беше ужасно, стига. Бих унищожил и двамата в една и съща вечер. Извадете си чековата книжка, защото Циганският крал е тук, за да остане завинаги", сподели Фюри в клип, който самият той публикува в Туитър.
След края на двубоя между Усик и Джошуа пък, от който за втори пореден път краен победител излезе украинецът, самият той изрази желание в следващия си мач да се изправи именно срещу Тайсън Фюри, макар британецът да обяви, че се отказва.







Три зодии започват нов етап на успех след 8 ноември
Късмет и любов за три китайски зодии от 10 до 16 ноември
"Блуждаеща планета" поглъща околната материя рекордно бързо
Две зодии с повече успехи до края на 2025
80-годишната Присила Пресли е зашеметяваща в нова сесия с внучките
Бижутата, които завладяха есента
Шер не се притеснява от това, че гаджето ѝ е 40 години по-младо
Новото BMW i4 M60 е с половин секунда по-бързо от M3
Toyota не смогва с търсенето на хибридни автомобили
Седем нови коли, чиято качество спадна сериозно
Предниците на новите модели на Honda ще се огъват
Анна-Мария Манушева донесе първи медал за България от Световното първенство по самбо
Мохамед Мокаев – Ще спечеля титлата в BRAVE CF, и ще докажа, че UFC не трябваше да ме освобождава
Дейна Уайт: реванш между Том Аспинал и Сирил Ган ще се състои – сериозно увреждане на окото няма
Айсам Чадид преди SENSHI 29: „Да вярваш в себе си и да се биеш с голямо сърце – това е пътят на шампиона“
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Коментари
Напиши коментар21:23 | 21 авг 2022 г.
16:13 | 21 авг 2022 г.
16:12 | 21 авг 2022 г.
16:12 | 21 авг 2022 г.
15:17 | 21 авг 2022 г.
14:22 | 21 авг 2022 г.
14:21 | 21 авг 2022 г.
14:19 | 21 авг 2022 г.
13:20 | 21 авг 2022 г.
13:07 | 21 авг 2022 г.
Напиши коментар