Тервел Пулев ще се завърне на професионалния ринг срещу боксьор от Танзания. Той ще участва на галавечер на 23 февруари в Дар ес-Салам, а негов съперник ще бъде местният боксьор Алфонс Мчумитиатумбо, съобщава boxrec.com.
Последният двубой на Тервел беше през май 2022 г., когато допусна и първата си загуба на професионалния ринг - по точки от трикрагтия световен шампион Сергей Ковальов.
За Тервел това няма да е първи мач в Танзания. През 2021 година той победи с нокаут Викапита Мероро също в Дар ес-Салам.
Сега Тервел ще подгрява бившия претендент за световната титла в тежка категория Джарел Милър. Голямото бебе, както е известен американецът, ще се боксира с Гбенга Олукун, а срещата ще е в 10 рунда.








Централна емисия
Централна емисия
Катастрофа между кола и ТИР блокира Е-79 край Кресна в посока Гърция
Тръмп: Иран атакува с най-малко 4 дрона кораби, минаващи през Ормузкия проток
Защо Русия мобилизира жените си за война
Изписаха от болница треньора, пострадал в катастрофата на "Тракия”
Военноморските сили унищожиха дрейфащ дрон край Кранево
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар19:21 | 24 апр 2024 г.
09:23 | 5 фев 2023 г.
Напиши коментар