Американецът Джарел Милър е вероятният следващ опонент на българския боксьор Кубрат Пулев. Това съобщава изданието Спортс Илюстрейтед.
Според източника подобен двубой може да се състои в първите месеци от следващата година в Саудитска Арабия, като ще бъде отлична възможност за 43-годишния Пулев (32 победи, 3 загуби, 14 нокаута) да осребри спечелената от него регулярна световна титла в тежка категория на Световната боксова асоциация (WBA). На 7 декември Пулев се наложи с единодушно съдийско решение в София над защитаващия пояси си Махмуд Чар от Германия.
36-годишният Милър, който носи прозвището Голямото бебе, е 13-и в ранглистата на WBA. Той има 26 победи, две равенства и само една загуба в 29 мача на професионалния ринг и е желаният опонент от страна на Пулев, посочва още Спортс Илюстрейтед и добавя, че от щаба на българина вече са отправили запитване към WBA дали ще му разреши доброволна защита на световната титла срещу Милър.







Демерджиев: Престъпленията от млади хора са феномен, с който ще се борим
Мистериозен хищник в Полша плаши местните хора
Момичетата, задържани за убийството на Георги в Пловдив, обжалват мярката си
Опасно горещо време - вижте съветите на специалистите
Митрополит Йосиф е открит в болница след апел на полицията в Ню Йорк
Как да предпазим децата от радикализация в социалните мрежи?
Украинският дрон край Кардам не е боен
Анистън и Брад Пит възстановили отношенията си с тайни обяди
Забравеният дизайнер - Реймънд Лоуи и неговите уникални бутикови модели
Китайски SUV се запали на зарядна станция
Шофьорските грешки, от които сервизите печелят най-много
Неразрушими: 10 коли с над милион километра пробег
Тайсън Фюри срещу Антъни Джошуа в Ню Йорк: Ясни са датата и арената
Мениджърът на Джоузеф Паркър разкри какво предстои за бившия шампион
Джилиън Робъртсън преди UFC 330: Искам Дърн да ми е ядосана
Урош Медич разкри за тежка контузия преди победата на UFC Белград
FDA лицензира първата лиофилизирана кръвна плазма за употреба в САЩ
Безплатни прегледи за рак на гърдата в Разлог
Пациентски организации оспорват прехвърлянето на регионалните картотеки на медицинска експертиза да преминат от РЗИ към НЕЛК
Как да се възстановим след интензивна тренировка?
Коментари
Напиши коментар16:29 | 19 дек 2024 г.
Напиши коментар