Ново голямо издание с галавечер на международната верига SENSHI предстои. На 22 февруари в Двореца на културата и спорта във Варна ще се проведе 25-ата галавечер на веригата, а специално за местната публика на ринга ще излязат трима големи варненски бойци, за двама от които това ще бъде дебют на SENSHI 25.
ММА звездата от Варна Деян Галинов ще заяви експлозивно присъствието си на арената на 22 февруари, а дебют на ринга ще направи и Павел Милев. И двамата ще се бият по модифицираните ММА правила на веригата – KWU OPEN.
Третият варненец, който ще изненада публиката на SENSHI 25, e кикбоксьорът Константин Стойков. Това ще е второ участие за Стойков, който на SENSHI 20 победи опитния испански боец Карлос Гарсия.
Последният българин, включен в бойната програма на международната галавечер, също ще бъде дебютант за веригата. В двубой в най-тежката категория 95+ кг и в стила KWU Full Contact за пръв път на SENSHI ще видим Томас Стоименов.
Четиримата родни бойци са само част от големите заявки в бойната карта на изданието. На SENSHI 25 феновете предстои да видят още двубои, в които ще се включат елитни бойни машини от цял свят. Билетите за спортното шоу са в продажба в мрежата на Eventim.bg. Вратите на залата ще се отворят в 18:30 часа, а началото на екшъна ще бъде в 19:00 часа.
25-ото издание на международната бойна галавечер SENSHI се организира със съдействието на Професионалната лига на Световния киокушин съюз (KWU International Professional League), както и със специалната подкрепа на ЗАД „Армеец“, MAX Sport, „България Еър”, М Кар Груп – BMW дилър и „Св. Св. Константин и Елена Холдинг“.
Медийни партньори на SENSHI 25 са Boec.BG и Boec.COM, Bulgaria ON AIR, MAX Sport, американската онлайн телевизия за бойни спортове TrillerTV, Dir.bg, Kwunion.com, Kyokushin Кarate News, Fighto.News и Novinata.bg.







Коледни добавки за пенсионерите по-скоро ще има (ВИДЕО)
Личен фалит - как се обявява и кога длъжникът е недобросъвестен
КС: Председателят на НС няма право да блокира национален референдум
Киев: Русия е мобилизирала над 46 000 украинци от окупираните територии
В кадър: Откриха къщата-музей на Наим Сюлейманоглу в Момчилград
Теменужка Петкова категорична: Това е възможният бюджет
Проблеми в Cloudflare доведоха до срив на редица сайтове
Регенерираните гуми набират популярност. По-евтини, но дали са безопасни?
Полицаи от Варна преследваха 100 километра пиян шофьор
Най-дългият прав път в света е над 250 километра
Автомобилите с най-удобни седалки
Взривоопасен дуел: Вито Косар срещу Фабиан Лорито на SENSHI 29
Заветът на Абдулманап: Ислам Махачев изпълни „плана на бащата“
Итаума: Битката с Франклин ще даде отговори за бъдещето ми
Осем състезатели ще представят България и област Велико Търново на европейското по КУДО в Малта
Балканска нефропатия – ендемично заболяване водещо до бъбречна недостатъчност
Масло от шипка и ползите му за здравето
450 абсолвенти от Випуск 2025 на Факултета по обществено здравеопазване получиха дипломите си на тържествена церемония във Варна
Чувствителни към стрес неврони може да се окажат причина за нарушен сън и деменция
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар