Тайсън Фюри води напреднали разговори за завръщане на професионалния боксов ринг през април и Арсланбек Махмудов е сред "трите топ опции" за негов първи съперник, потвърди мениджърът на "Циганския крал" Спенсър Браун.
Фюри се подготвя за първия си двубой след загубата от Олександър Усик в реванша за световната титла в тежка категория през декември 2024 и Браун изрази мнение, че скоро ще има официална новина за завръщането на британеца на ринга. Махмудов се би във Великобритания през октомври, когато победи категорично по точки Дейвид Алън.
"Разглеждаме петима или шестима различни боксьори. Махмудов е в топ 3-4, със сигурност. Не мога да обявя кой ще бъде следващият опонент на Тайсън. Това е работа на промоутърите - всички правят така, че боят да се осъществи. Скоро ще има официална новина, неизбежно е. Ще видите Тайсън обратно на ринга, работим това да се случи през април", каза Браун пред Sky Sports News.
Припомняме, че 37-годишният Фюри потвърди в началото на новата година, че ще се завърне на ринга през 2026, почти година след като обяви последното си оттегляне от спорта. Среща с Махмудов ще го подгрее за евентуален топ сблъсък с някое от големите имена в тежката категория до края на календарната година./БГНЕС







Шишков: До седмица ще има решение за възстановяването на пътя Смолян - Пампорово
Производителите на оранжерийни домати са на ръба на оцеляването
СОС връща за ново обсъждане проекта за 22-етажна сграда в кв. "Младост"
Акция срещу имотната мафия в София: Арестуваха Джеймса за многомилионни измами
Промяната: Пеевски вече влиза в Народното събрание като редовен гражданин ВИДЕО
СОС прие: Общината придобива скулптурните фигури от Паметника на Съветската армия
Синьо-зелен диамант беше продаден за над 17 млн. долара на търг
Кризата е направила институциите слаби, очакванията към Радев са големи
Революция в прегледите - ЕС взима мерки срещу старите автомобили
Chery се връща към това, от което VW се отказа
Всяка десета кола e манипулирана – внимавайте с тези модели
Вижте кой ще внася автомобилите на Ebro в България
Ергюнал Себахтин и Златислава Чуканова откриват участието на България в Белград
Рикардо „Франжиня“ Милер: „Бразилското Жиу Жицу няма шанс да влезе в Олимпиадата"
Джарон Енис се отказва от временната титла на WBA за шанс срещу Заяс
Стивън Джерард тренира с легендата Буакау в Тайланд (ВИДЕО)
Психология за родители: Първите дни у дома – адаптация на семейството
Десетки се провериха във ВМА за високо кръвно налягане
Как да разпознаваме най-рисковите добавки в ултрапреработените храни?
С какви процедури да подготвим тялото за лятото?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар