Брендън Сътър, Лий Стемпняк и Юси Йокинен вкараха голове в рамките на 2:13 минути през последната част за успеха на Питсбърг с 4:3 над Кълъмбъс, с което Пингвините взеха аванс от 2:1 победи в плейофната серия от първенството Националната хокейна лига на САЩ и Канада (НХЛ).
Бруукс Орпик се разписа за Питсбърг в самия край на втората третина, а трите гола, паднали в три последователни удара, оформиха крайния успех за гостите от Питсбърг, съобщава БТА.
Буун Дженър, Джак Джонсън и Кам Аткинсън вкараха головете в полза на Кълъмбъс, но Марк Андре-Флюри спаси останалите 27 шайби към вратата си и с това Пингвините взеха аванс след третия мач на серията.
Микаел Гранлунд вкара гол след 5:08 минути игра в продължението за победа на Минесота с 1:0 над Колорадо, с което даде аванс на своя тим след третия мач от серията.
Семьон Варламов спаси останалите 45 шайби към своята врата, което пък беше клубен рекорд за отправени удари на Минесота.
Кори Крофърд направи 34 спасявания и записа трети плейофен шътаут в своята кариера, благодарение на което Чикаго победи Сейнт Луис с 2:0.
Джонатан Тейвс се разписа в първата част, а Маркус Крюгер вкара на празна мрежа за шампионите, които стигнаха до първата си победа в серията след мач номер 3.







5 неща, които трябва да знаете за Симеон Наковски преди дебюта му на SENSHI 33
Задържаха 36-годишен карловец за масовото отравяне на лешояди в Стара планина
Съдът остави в ареста бившия полицай, обвинен за бруталното убийство в Съединение
3 китайски зодии ще "плуват" в богатство и успех от 24 август 2026 г.
Сърбия не е поискала помощ от Европа, преди да приеме руския Ил-76
Антидрон системи, закупени от България, не могат да защитят границите
Бившият полицай остава в ареста, убитият в Съединение влязъп с брадва да краде
Неудобната истина зад арестите за "Северен поток": Германия може да е големият губещ
Китайското AUDI вече се продава в Европа
Италиански град забрани велосипедите
Mercedes-Benz се връща на пазара на таксита в Германия
10 впечатляващи BMW-та, които не стигнаха до серийно производство
Огнян Мирчев преди SENSHI 33: „Бърз съм и имам усет за дистанция“
Може ли Руфи да се противопастави на борбата на Царукян? Бразилецът обещава отговор на UFC 331
Бо Никал иска първо битка с Хамзат Чимаев в UFC
Андреа Стоева и Владимир Тодоров излизат днес на Световното по джудо за кадети
Витамин C в грижата за кожата - защо заслужава място в ежедневната рутина?
АПАЗ се обяви против практиката пациенти да осигуряват кръв, за да бъдат оперирани
Билкови репеленти срещу насекоми, 2
МЗ представи новия модел за здравна реформа: ЦАР остава самостоятелен, РЗИ стават дирекции към министерството
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар