Треньорът на Черно море Георги Иванов-Гонзо остана доволен от представянето на футболистите си, независимо че "моряците" загубиха от Ботев Пловдив с 0:1 и отпаднаха от надпреварата за купата на България.
Гонзо заяви, че състезателите са се раздали на терена, но тъй като част от тях са имали проблеми преди мача, са поискали смяна.
"Много съжалявам, че отпаднахме. Нашият отбор създаде ситуации, с които имаше възможност да реши мача. Съжалявам, че не успяхме да продължим".
"Имахме проблеми, повечето играчи искаха смяна. Ботев успя да ни накаже в края на мача. Получи се добър двубой. Нашият тим показа добра игра. Така искам да виждам моите футболисти в гостуванията. Ботев е добър отбор, пожелавам им успех", заяви Гонзо.
"Недовоелн съм от загубата, но като поведение и желание съм доволен. Вкараха ни накрая и нямахме време да отговорим. Исках да решим нещата преди продълженията, защото имаме важен мач в събота".
"Имахме в групата шест човека юноши, които в такива мачове трудно могат да помогнат. Не мога да обвинявам никои за пропуски."
"Котев получи болки в коляното още на загрявката, но изигра първото полувреме. Мисля, че състоянието му не е сериозно. Китанов има сериозна аркада".
"Имаме договорка с националния отбор на за мача във вторник и ще го върнем там, а те ще преценят какво да правят. Съдията свири перфектно с изключение на един тъч, който беше бит с десет метра по-напред и се създаде положение пред нашата врата", добави Гонзо.








Рецепта за солени гофрети с картофено пюре
Николай Попов: ПТП мафията се храни с кръвта на убитите в катастрофи, Радев отказва да ни чуе
Мадяр разкри сериозни бюджетни измами на кабинета "Орбан" в Унгария
Загиналите в Кипър българчета стояли над 3 часа в заключената кола
Жена и дете са в реанимация след катастрофа
Добри са условията за туризъм в планината
Кличко: България помогна на Украйна да устои в началото на войната
Отдавна забранено гориво ще спасява Русия в кризата
Високите капаци на съвременните SUV са кошмарът на пешеходците
Jeep с нова стратегия в Европа - китайски флагман вместо американски
Waze дразни шофьорите с нестандартна функция
Жулиен Риков преди SENSHI 32: Елате да подкрепите българските бойци! (ВИДЕО)
Дионтей Уайлдър или Джон Джоунс за финална битка на Усик?!?
UFC 329 с променена бойна карта
Антъни Ернандес тренира със Шон Стрикланд преди UFC Sacramento
Вагинално подмладяване след раждане и в периода на менопаузата
Фитнес и въглехидрати – враг или съюзник?
Често възпалени сливици – кога се стига до операция?
Д-р Йоанна Попова: Излагането на слънце е основният рисков фактор за развитие на малигнен меланом
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар