Ръководството на Българската професионална футболна лига (БПФЛ) определи цени на билетите между 10 и 20 лева за финалния мач в турнира за купата на България между Монтана и ЦСКА на Националния стадион "Васил Левски".
Зрителите ще плащат по 10 лева за секторите "Б" и "Г", цената за сектор "В" е 15 лева, а най-скъпи са входните талони за сектор "А" - 20 лева.
По предложение на БПФЛ и със съгласието на НОВА БРОУДКАСТИНГ ГРУП и Футбол Про Медиа мачът ще се играе от 20:00 часа на 24 май 2016 година. Окончателното потвърждение ще направи Спортно-техническата комисия на Българския футболен съюз.
"Още в първите часове след изиграването на срещите от полуфиналите на турнира стана ясно, че интересът към решителния двубой е огромен. За да защити интереса на зрителите, които искат да присъстват на стадиона, БПФЛ предложи мачът да е измести от 25 за 24 май – последен от четири почивни дни".
"Надяваме се, че в празничиния ден ще станем част от вълнуващ спектакъл пред пълни трибуни. Благодарни сме за подкрепата от страна на БФС, Футбол Про Медиа и НОВА БРОУДКАСТИНГ ГРУП, които ще излъчат двубоя в централно вечерно време. Огромният интерес към предстоящия дуел Монтана-ЦСКА беше използван за поредица от спекулации около цените на билетите, за да се нагнети напрежение и да се внесе колебание в желанието на десетки хиляди фенове да посетят двубоя".
"С това съобщение искаме да успокоим всички, че БПФЛ предлага цени на билети, съпоставими с реалностите на футболния живот в България, без особена разлика от много дерби мачове в "А" група, въпреки че става въпрос за финал на турнир", се казва в съобщение на ръководството на БПФЛ".
"Продажбата на билети ще стартира в системата на EVENTIM в началото на месец май, като Футболната лига ще работи в синхрон с финалистите от ЦСКА и Монтана. Подробностите ще бъдат обявени допълнително".







Напитки, които облекчават киселините мигновено
Централна емисия
Желязков: Всяко държавно управление трябва да изгражда авторитета на българския воин
Китайската Зона 51, където Си крие тайните си от любопитните очи
3 причини жените да вдигат тежести
Производител: Не очаквайте евтин шоколад за коледните празници
Новото BMW i4 M60 е с половин секунда по-бързо от M3
Toyota не смогва с търсенето на хибридни автомобили
Седем нови коли, чиято качество спадна сериозно
Предниците на новите модели на Honda ще се огъват
Анна-Мария Манушева донесе първи медал за България от Световното първенство по самбо
Мохамед Мокаев – Ще спечеля титлата в BRAVE CF, и ще докажа, че UFC не трябваше да ме освобождава
Дейна Уайт: реванш между Том Аспинал и Сирил Ган ще се състои – сериозно увреждане на окото няма
Айсам Чадид преди SENSHI 29: „Да вярваш в себе си и да се биеш с голямо сърце – това е пътят на шампиона“
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар