23 футболни фенове са задържани преди и по време на финала
за Купата на страната между Славия и Левски снощи, съобщиха от пресцентъра на МВР. В резултат на създадената от СДВР организация за охрана на обществения ред в столицата, не са регистрирани напрежение и инциденти по време на мача.
Преди началото на мача на територията на столицата бяха задържани 11 лица. Един от тях с наркотици и без документи за самоличност. Посетителите на срещата бяха проверявани щателно на изградените в
района на стадиона контролно-пропускателни пунктове, в резултат на което са задържани 12 души: четирима за притежание на наркотици, трима с ножове, двама с маски, двама с пиротехнически изделия и един за неизпълнение на полицейско разпореждане.
Един от задържаните, във видимо нетрезво състояние, се е държал грубо и агресивно и е буйствал в помещението за задържани лица. Общо 21 във видимо нетрезво състояние не са допуснати до стадиона.








Влакът Карлово - Бургас се запали
"Левски" започва срещу "Дунав", сезонът тръгва на 17 юли
Тихомир Безлов за "Баба Алино": Законите са направени да печели този, който не ги спазва
Тексас търси избягал жираф на име Грейси
Доживотна присъда получи атентаторът от коледния базар в Магдебург
Комитова: 10 млн. евро на ден отиват за косене на треви по републиканските пътища
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар14:42 | 10 май 2018 г.
13:36 | 10 май 2018 г.
11:36 | 10 май 2018 г.
Напиши коментар